גרפיקה וויז'ואל

כולם אומרים ש"העין קונה" ואנחנו מאמינים בזה, מבחינתנו אין מקום לטעויות כשמדובר על ויז'ואל. אנחנו מתמחים בהפקות וידאו, פרינט ודיגיטל.

כל עסק, בכל גודל ומכל תחום נדרש לעיתים קרובות לעבודות גרפיקה וויז'ואל. בין אם מדובר בעבודת מיתוג או ביצירת מודעות לצורך פרסום העסק או אפילו סרטון תדמית, כדאי מאוד שהעבודה תתבצע על ידי אנשי ויז'ואל מקצועיים. אנחנו עובדים עם מיטב הגרפיקאים ועורכי הווידאו שיש לעולם להציע, אלו עם הראש הצעיר והדינאמי שיעיפו אתכם גבוה!

עיצוב לוגו, באנרים ומודעות

זוכרים מה אמרנו? "העין קונה". בשל כך, עבודות הגרפיקה שתרצו לקבל הן עבודות שיגרמו ללקוח לעצור רגע ולבצע אתכם אינטראקציה – במיוחד כשמדובר על באנרים ומודעות שמקדמים את אורחי העסק שלכם במקומות השונים ברשת. אם אתם מפרסמים את העסק שלכם ברשתות המדיה השונות, כדאי שהבאנרים או המודעות יהיו בולטים ומושכים יותר משל המתחרים.
גם כשמפרסמים באופליין ובשלטי חוצות, חשוב מאוד שהעבודה תעשה בצורה הדקדקנית ביותר, כזו שתכיל בחירת פרופורציות נכונה וצבעים שרואים למרחקים.

הדמיית עיצוב לוגו
הדמיית הפקת וידאו

הפקת וידאו

ווידאו הוא הדרך הטובה ביותר להעביר מסרים רבים בזמן קצר, במיוחד אם הוא נוצר בצורה כזו שהצופה לא רוצה לצאת ומרותק לתסריט. על מנת ליצור ווידאו שכזה, נדרש לבצע כתיבת תסריט על-ידי קופירייטר מקצועי ובחירת עורך וידאו שיידע להפוך את החזון למציאות עם בחירת קומפוזיציה נכונה, התאמת סאונד מתאים וחיבור בין הרעיון למציאות.
אנו מבצעים את כל סוגי הפקות הווידאו שנדרשים בדיגיטל: סרטוני תדמית, פרסומות, אנימציה ועוד… אנו נלווה אתכם יד ביד החל משלב הרעיון, ועד לכתיבת התסריט ועריכת הווידאו. כך שבסוף התהליך תצאו עם תוצר מקורי ומושקע כמו שדמיינתם לעצמכם.

מחפשים ויז'ואל מקצועי?
השאירו פרטים.
× לנציג אונליין