פיתוח אפליקציות

חושבים שיש לכם את הרעיון לדבר הגדול הבא? מתעניינים בפיתוח אפליקציה? בשביל זה אנחנו פה. אנו נלווה אתכם החל משלב הרעיון ועד לשלב העלאת האפליקציה לאוויר.

אם אתם מוכנים להתחיל את תהליך הפיתוח לאפליקציה שלכם, מוטב שתבחרו באנשים שידעו להתנהל נכון על מנת להפיק לכם את התוצר האיכותי והטוב ביותר עבורכם. אנו מציעים שירותי פיתוח אפליקציות קטנות וגדולות, בהתאם לצורך, לתקציב ולטכנולוגיות הנדרשות. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לאורך התהליך כולו – החל משלב האפיון ועד לשלב פרסום האפליקציה. אנו מבינים את המשמעות של יצירתיות וחדשנות ונפעל בצורה המקצועית ביותר כדי לעמוד בציפיות שלכם! אז איך מתחילים?

איך מתחילים?

אז יש לכם את הרעיון ואתם יודעים מה הצורך, עם זאת, לא תמיד כלקוחות או כיזמים אתם תדעו מה מתאים לכם יותר או מהן האלטרנטיבות לפתרון עליו חשבתם כיוון שאין לכם את הניסיון הטכנולוגי.
לכן, השלב הראשון בתהליך שלכם אתנו הוא שלב בחינת הרעיון. בפגישה זו, נבין לעומק את מטרת הפרויקט, את הבעיות שהוא עתיד לפתור, את הטכנולוגיות שיש לקחת בחשבון, ואם תרצו, גם את המודל העסקי עליו אתם נשענים (אם קיים כזה…)
בשלב זה, נחליט ביחד אתכם על האסטרטגיה המתאימה ביותר לביצוע הפרויקט תוך התחשבות מלאה בתקציב שלכם.

איור רכיבים בפיתוח אפליקציה

תהליך הפיתוח

תהליך הפיתוח של האפליקציה מתחלק למספר שלבים:

אפיון

אנו נוטים לומר שהשלב הכי חשוב בפיתוח האפליקציה הוא שלב האפיון, כיוון שהוא משמש בסיס לפירמידה אותה אנו בונים – כל שאר החלקים ייושמו על-פי ההחלטות שיתבצעו בשלב זה. בתהליך האפיון נגדיר את כלל מרכיבי ורכיבי האפליקציה בפירוט, נשרטט את הסקיצות למסכים, נגדיר את התנהגות המשתמש הרצויה בכל מסך תוך חשיבה מעמיקה על חוויית המשתמש. בהיבט הטכנולוגי, נחליט עבור על רכיב מה הטכנולוגיה המתאימה לו ביותר.

עיצוב וממשקי משתמש

אחרי שאפיינו את המסכים ושרטטנו עבורם סקיצות, זה הזמן להפיח בהן חיים. בשלב זה, נגדיר ביחד עם המעצב את השפה העיצובית עליה נתבסס, בהתאם לקו העיצוב של המותג שלכם ולאופי או סוג קהל היעד של המוצר. בסיום שלב זה, כאשר כל המסכים מעצובים, תוכלו לקבל תחושה מלאה כיצד המשתמשים ישתמשו באפליקציה על-ידי סמלוץ של המסכים לאפליקציית דמי. בשלב זה נהוג לבצע מספר סבבי תיקונים בין המעצב ללקוח עד שמגיעים לגרסא הסופית.

פיתוח וכתיבת קוד

עכשיו שהכל מוכן, מה שנותר לעשות הוא להפוך את המסכים לפונקציונליים. ראשית, נמדל את המערכת כולה, נפריד בין סביבת הניהול לסביבת המשתמש וכן בין צד השרת לצד הלקוח. מיד לאחר מכן, נתחיל במלאכת הקוד. בחברתנו אנו מתמחים בכלל הטכנולוגיות, בהתאם לפרויקט נחליט אם כדאי פיתוח Native, או שמא פיתוח בטכנולוגית Cross-Platform דוגמת Flutter או React Native.
בסיום שלב זה, תקבלו גרסת בטא של האפליקציה אותה תוכלו לבחון בעצמכם.

בדיקות ובקרת איכות

לפני שנפרסם את האפליקציה לעולם, אנו נרצה לוודא שהיא פועלת כראוי ובצורה תקינה ללא באגים ותקלות. בשלב זה, צוות המתכנתים שלנו יעברו בצורה מעמיקה על כלל חלקי הקוד שנכתבו ויבדקו שהכל עומד בסטנדרטים הגבוהים שלנו.

בשעה טובה, מפרסמים!

ההיריון הגיע לקיצו, הלידה עברה בהצלחה – הנה יש לכם אפליקציה ביד. אנו נסייע לכם להעלות את האפליקציה לכל החנויות הרלוונטיות. נסיים בברכת הצלחה, ונמשיך ללוות אתכם להצלחה!

תיק עבודות

הלקוחות שלנו אהבו מאוד את התוצרים שלנו, וכן, אנחנו גאים להציג אותם!

WizFeeds LIVE

אפליקציה ליצירת סקרים מבוססי LIVE בפלטפורמת הפייסבוק. פרויקט ויראלי שהיה בשימוש גופי המדיה המובילים בישראל.

כרטוס וחיי לילה

אפליקציה שפותחה למועדון מוביל בצפון הארץ לכרטוס ושריון מקומות באירועי המקום לבליינים.
צריכים אפליקציה?
השאירו פרטים.
× לנציג אונליין