מספר כוכבית לעסקים

מספר כוכבית מקוצר וקליט בעל ארבע ספרות המתאים לעסקים קטנים וגדולים - לא מאבדים לקוחות בגלל טעות במספר!

חיוג מהיר ומספר קליט

מספר כוכבית או כוכבית לעסקים הוא שירות המאפשר לך כבעל עסק לאפשר ללקוחות דרך מהירה ופשוטה ליצור איתך קשר. אין להם יותר צורך לזכור מספרים ארוכים – 4 ספרות זה כל מה שצריך! מספר טלפון קצר וקליט, מתאים לעסקים קטנים וגדולים שרוצים לבלוט יותר על פני המתחרים. המספר ניתן לפרסום בכל מדיה אפשרית – שלטי חוצות, עיתונות, טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.
מספר כוכבית הוא המפתח למיתוג העסק והגדלת הרווחים, אל תוותרו עליו.

הדמיית מספר כוכבית

פרסום וחיזוק המותג

היתרון בלפרסם ללקוחות מספר קצר הוא ברור לכולם, מספר קצר מקל על הלקוח והופך את העסק לנגיש יותר. תחשבו לרגע על לפרסם מספר טלפון נייח או נייד על שלטי חוצות ומיד תבינו כי האפשרות שתקבלו שיחות למספר כמעט ואינה קיימת, שכן מכונית תחלוף על פניו בשניות והנהג כלל לא יזכור את המספר.
בנוסף להקלה בפרסום והנגשת העסק, מספר כוכבית מקנה לעסק שלך נראות משודרגת. תרצו או לא, כיוון שמספרי הכוכבית הן משאב מוגבל מאוד, כל חברה שתחזיק במספר שכזה תקבל באופן טבעי צורה של מותג גדול ויוקרתי בעל ערך בעיני הלקוחות הפוטנציאליים, אפילו אם מאחוריה עומדת חברה קטנה המנוהלת על ידי אדם יחיד.

למי השירות מתאים?

בין אם אתם רוצים לשדרג ולחזק את המותג לתמיד או בין אם אתם רוצים להעלות קמפיין זמני שיקבל המון שיחות מלקוחות פוטנציאליים, מספר כוכבית הוא כל מה שאתם צריכים. גודל העסק כאמור אינו פקטור, השירות מתאים לעסקים קטנים וגדולים כאחד.

בואו קחו כוכבית
השאירו פרטים.
× לנציג אונליין